Voetbalwedstrijden op » 15.03.2023
|
FIFA > Vriendschappelijk 2023 > Maart
|
|
01:00 |
Jamaica |
- |
Trinidad & Tobago |
0:0 (0:0)
|
|
14:30 |
Bangladesh |
- |
Malawi |
1:1 (0:0)
|
|
|
FIFA > U19 Vriendschappelijk 2023 > Maart
|
|
11:30 |
Luxemburg |
- |
Hongarije |
4:1 (1:0) |
|
|
UEFA > Champions League 2022/2023 > Achtste finale
|
|
21:00 |
Real Madrid |
- |
Liverpool FC |
1:0 (0:0)
|
|
21:00 |
SSC Napoli |
- |
Eintracht Frankfurt |
3:0 (1:0)
|
|
|
UEFA > Europa Conference League 2022/2023 > Achtste finale
|
|
18:00 |
İstanbul Başakşehir |
- |
KAA Gent |
1:4 (0:4)
|
|
|
UEFA > Premier League International Cup 2022/2023 > Kwartfinale
|
|
20:00 |
Fulham FC U23 |
- |
Sparta Praag B |
4:2 (2:1)
|
|
|
UEFA > U17 (V) EM Quali. Liga A 2022/2023 Runde 2 > Groep 2
|
|
15:00 |
Engeland |
- |
België |
4:0 (2:0)
|
|
|
UEFA > U17 (V) EM Quali. Liga A 2022/2023 Runde 2 > Groep 6
|
|
11:00 |
Denemarken |
- |
Wit-Rusland |
3:0 (2:0)
|
|
14:00 |
Spanje |
- |
Servië |
5:0 (2:0)
|
|
|
UEFA > U17 (V) EM Quali. Liga B 2022/2023 Runde 2 > Groep 3
|
|
13:00 |
Georgië |
- |
Schotland |
0:4
|
|
|
UEFA > U17 (V) EM Quali. Liga B 2022/2023 Runde 2 > Groep 4
|
|
11:30 |
Albanië |
- |
Luxemburg |
0:3
|
|
|
UEFA > A-jun Youth League 2022/2023 > Kwartfinale
|
|
14:00 |
AZ Alkmaar |
- |
Real Madrid |
4:0 (2:0)
|
|
18:30 |
Borussia Dortmund |
- |
Hajduk Split |
8:9 (0:0, 1:1) d.p.
|
|
|
CONCACAF > CONCACAF Champions Cup 2023 > Achtste finale
|
|
01:00 |
Austin FC |
- |
Violette AC |
2:0 (0:0)
|
|
01:00 |
Philadelphia Union |
- |
Alianza |
4:0 (1:0)
|
|
03:15 |
Atlas Guadalajara |
- |
Olimpia |
4:0 (1:0)
|
|
23:00 |
Real España |
- |
Vancouver Whitecaps |
3:2 (0:0)
|
|
|
AFC > U20 Asian Cup 2023 Usbekistan > Halve Finale
|
|
11:00 |
Irak |
- |
Japan |
5:3 (1:0, 1:1, 2:2) d.p.
|
|
15:00 |
Oezbekistan |
- |
Zuid-Korea |
3:1 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
Albanië > Kupa 2022/2023 > Kwartfinale
|
|
13:00 |
KF Laçi |
- |
Egnatia Rrogozhine |
0:3 (0:1)
|
|
17:00 |
FK Partizani |
- |
FK Vllaznia |
1:0 (1:0)
|
|
|
Argentinië > Copa Argentina 2023 > 1e Ronde
|
|
22:45 |
Argentinos Juniors |
- |
Armenio |
3:0 (1:0)
|
|
|
Argentinië > Primera B Metropolitana 2023 Apertura
|
|
01:10 |
Talleres (RdE) |
- |
Atlético San Miguel |
1:1 (0:1)
|
|
|
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2022/2023
|
|
15:00 |
Sumgayit FK |
- |
Qarabağ FK |
0:6 (0:4)
|
|
17:30 |
Zira FK |
- |
Sabah FK |
0:2 (0:0)
|
|
|
Bahrein > Kampioenschap 2022/2023
|
|
16:30 |
Al Khalidiya |
- |
Sitra Club |
2:2 (1:1) |
|
16:30 |
Al Shabab |
- |
East Riffa Club |
1:0 (0:0) |
|
|
België > U18 Elite 2022/2023
|
|
17:00 |
Standard Liège |
- |
Royal Antwerp FC |
1:0 (0:0)
|
|
|
België > U16 Elite 2022/2023
|
|
18:00 |
KVC Westerlo |
- |
KRC Genk |
0:1 |
|
|
Bosnië-Herzegovina > Kup BiH 2022/2023 > Kwartfinale
|
|
15:00 |
FK Rudar |
- |
FK Tuzla City |
0:2 (0:1) |
|
18:00 |
Velež Mostar |
- |
Sloga Doboj |
4:0 (2:0) |
|
|
Brazilië > Copa do Brasil 2023 > 2e Ronde
|
|
00:00 |
Maringá - PR |
- |
Marcílio Dias - SC |
2:0 (2:0)
|
|
00:00 |
Coritiba - PR |
- |
Criciúma - SC |
6:5 (0:1, 1:1) d.p.
|
|
01:30 |
América - MG |
- |
Santa Cruz - PE |
1:0 (1:0)
|
|
19:30 |
Nova Iguaçu - RJ |
- |
Nova Mutum - MT |
5:2 (3:0)
|
|
23:00 |
Ituano - SP |
- |
Ceará - CE |
4:2 (4:2, 4:2) d.p.
|
|
23:00 |
Águia de Marabá - PA |
- |
Goiás - GO |
7:6 (7:6, 7:6) d.p.
|
|
23:00 |
Atlético Goianiense |
- |
Volta Redonda - RJ |
4:5 (4:5, 4:5) d.p.
|
|
23:30 |
CR Brasil - AL |
- |
Operário de Campo Grande - MS |
5:0 (5:0)
|
|
|
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2023
|
|
19:00 |
Caruaru City - PE |
- |
Belo Jardim - PE |
0:4 (0:1)
|
|
|
Brazilië > Campeonato Sergipano 2023
|
|
19:25 |
América de Propriá - SE |
- |
Dorense - SE |
2:0 (2:0) |
|
|
Brazilië > Copa do Nordeste 2023 Fase de Grupos
|
|
01:30 |
Fluminense - PI |
- |
Bahia - BA |
1:1 (0:0)
|
|
|
Brazilië > Copa Verde 2023 > Kwartfinale
|
|
23:30 |
Vila Nova - GO |
- |
Cuiabá - MT |
0:2 (0:2)
|
|
|
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2023
|
|
19:00 |
América - MG |
- |
Ceará - CE |
2:0 (0:0)
|
|
19:00 |
Internacional |
- |
Atlético Mineiro |
3:1 (2:1)
|
|
19:00 |
Bahia - BA |
- |
São Paulo FC |
2:1 (1:1)
|
|
|
Chili > Primera B 2023
|
|
00:30 |
Santa Cruz |
- |
Barnechea |
1:0 (1:0)
|
|
00:30 |
San Luis |
- |
Santiago Wanderers |
2:0 (0:0)
|
|
|
Colombia > Primera A 2023 Apertura
|
|
00:00 |
Deportes Tolima |
- |
La Equidad |
1:0 (0:0)
|
|
02:10 |
Santa Fe |
- |
América de Cali |
2:0 (1:0)
|
|
|
Colombia > Copa Colombia 2023 > 2e Ronde
|
|
21:15 |
Fortaleza FC |
- |
Unión Magdalena |
2:1 (2:0)
|
|
21:15 |
Tigres FC |
- |
Envigado FC |
1:1 (1:1)
|
|
22:00 |
Cortuluá |
- |
Real Cartagena |
1:3 (0:1)
|
|
|
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2022/2023
|
|
18:30 |
AC Horsens |
- |
Silkeborg IF |
3:5 (0:1, 1:1) d.p.
|
|
|
Duitsland > 3. Liga 2022/2023
|
|
19:00 |
SC Freiburg II |
- |
SV Wehen Wiesbaden |
4:2 (0:0)
|
|
19:00 |
Dynamo Dresden |
- |
MSV Duisburg |
2:0 (0:0)
|
|
19:00 |
Waldhof Mannheim |
- |
FC Ingolstadt 04 |
3:2 (1:0)
|
|
19:00 |
VfB Oldenburg |
- |
Borussia Dortmund II |
2:1 (1:1)
|
|
19:00 |
1. FC Saarbrücken |
- |
SpVgg Bayreuth |
5:0 (1:0)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga Nord 2022/2023
|
|
18:30 |
Weiche Flensburg 08 |
- |
Hannover 96 II |
2:1 (1:0)
|
|
19:00 |
Schwarz-Weiß Rehden |
- |
Werder Bremen II |
1:1 (1:1)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga Südwest 2022/2023
|
|
19:00 |
TSV Steinbach Haiger |
- |
Bahlinger SC |
2:0 (1:0)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga Bayern 2022/2023
|
|
18:00 |
Türkgücü München |
- |
Bayern München II |
0:3 (0:2)
|
|
|
Duitsland > Bayernliga Nord 2022/2023
|
|
19:00 |
TSV Kornburg |
- |
DJK Ammerthal |
2:0 (0:0)
|
|
19:00 |
SV Donaustauf |
- |
ASV Cham |
2:2 (1:1)
|
|
|
Duitsland > Bremenliga 2022/2023
|
|
19:30 |
TuSpo Surheide |
- |
SV Hemelingen |
1:3 (0:1)
|
|
|
Duitsland > Hessenliga 2022/2023
|
|
19:30 |
SV Weidenhausen |
- |
SV Steinbach |
1:0 (1:0)
|
|
|
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2022/2023
|
|
20:00 |
Viktoria Arnoldsweiler |
- |
FC Hürth |
2:2 (1:1)
|
|
|
Duitsland > Oberliga Westfalen 2022/2023
|
|
19:30 |
Westfalia Rhynern |
- |
TuS Ennepetal |
3:1 (0:1)
|
|
|
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2022/2023
|
|
16:00 |
SV Meppen |
- |
Hannover 96 |
0:2 (0:1)
|
|
17:30 |
Erzgebirge Aue |
- |
Dynamo Dresden |
1:2 (1:1)
|
|
|
Engeland > Premier League 2022/2023
|
|
20:30 |
Southampton FC |
- |
Brentford FC |
0:2 (0:1)
|
|
20:30 |
Brighton & Hove Albion |
- |
Crystal Palace |
1:0 (1:0)
|
|
|
Engeland > Championship 2022/2023
|
|
20:45 |
Blackburn Rovers |
- |
Reading FC |
2:1 (1:0)
|
|
20:45 |
Cardiff City |
- |
West Bromwich Albion |
1:1 (0:1)
|
|
20:45 |
Huddersfield Town |
- |
Norwich City |
1:1 (0:1)
|
|
20:45 |
Hull City |
- |
Burnley FC |
1:3 (0:1)
|
|
20:45 |
Luton Town |
- |
Bristol City |
1:0 (1:0)
|
|
21:00 |
Sunderland AFC |
- |
Sheffield United |
1:2 (1:1)
|
|
|
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2022/2023
|
|
20:00 |
Tottenham Hotspur WFC |
- |
Leicester City WFC |
1:0 (0:0)
|
|
|
Estland > Meistriliiga 2023
|
|
17:00 |
Harju JK |
- |
JK Tallinna Kalev |
0:2 (0:1)
|
|
17:00 |
FCI Levadia |
- |
JK Tammeka |
3:0 (2:0)
|
|
18:00 |
Paide Linnameeskond |
- |
FC Kuressaare |
0:1 (0:0)
|
|
|
Indonesië > Liga 1 2022/2023
|
|
09:00 |
Persis Solo (LI) |
- |
Arema Cronus FC |
1:1 (0:1)
|
|
|
Italië > Serie C Girone A 2022/2023
|
|
14:30 |
AC Renate |
- |
US Triestina |
1:4 (1:2)
|
|
18:00 |
Mantova 1911 SSD |
- |
Arzignano Valchiampo |
0:1 (0:0)
|
|
18:00 |
Aurora Pro Patria |
- |
Novara Calcio |
1:1 (1:0)
|
|
18:00 |
Calcio Lecco 1912 |
- |
FeralpiSalò |
0:0 (0:0)
|
|
18:00 |
Calcio Padova |
- |
AC Pro Sesto |
0:0 (0:0)
|
|
18:00 |
Pro Vercelli |
- |
Juventus II |
0:1 (0:0)
|
|
18:00 |
Pordenone Calcio |
- |
Piacenza Calcio |
2:1 (1:0)
|
|
18:00 |
SG City Nova |
- |
UC AlbinoLeffe |
2:0 (1:0)
|
|
18:00 |
Trento Calcio 1921 |
- |
US Pergolettese |
0:1 (0:0)
|
|
20:30 |
Vicenza Virtus |
- |
Virtus Verona |
0:2 (0:1)
|
|
|
Italië > Serie C Girone C 2022/2023
|
|
14:30 |
ACR Messina |
- |
Delfino Pescara |
1:0 (0:0)
|
|
14:30 |
AZ Picerno |
- |
Audace Cerignola |
2:0 (0:0)
|
|
14:30 |
FC Turris |
- |
Gelbison |
1:0 (0:0)
|
|
14:30 |
Latina Calcio |
- |
Potenza |
0:0 (0:0)
|
|
14:30 |
Viterbese |
- |
Taranto FC |
0:0 (0:0)
|
|
18:00 |
Giugliano |
- |
US Avellino |
2:4 (1:1)
|
|
21:00 |
Foggia Calcio |
- |
SS Monopoli 1966 |
1:0 (1:0)
|
|
21:00 |
Virtus Francavilla |
- |
SS Juve Stabia |
3:1 (1:1)
|
|
|
Italië > Serie D Girone A 2022/2023
|
|
14:30 |
Borgosesia Calcio |
- |
Gozzano |
0:1 |
|
|
Italië > Serie D Girone B 2022/2023
|
|
14:30 |
GS Arconatese 1926 |
- |
AC Pontisola |
1:1 |
|
|
Italië > Serie D Girone C 2022/2023
|
|
14:30 |
AC Este |
- |
UC Montecchio Maggiore |
0:1 |
|
|
Italië > Serie D Girone E 2022/2023
|
|
17:30 |
US Poggibonsi |
- |
Seravezza |
1:1 |
|
|
Italië > Serie D Girone F 2022/2023
|
|
15:00 |
Matese |
- |
Avezzano Calcio |
2:2 |
|
|
Italië > Serie D Girone H 2022/2023
|
|
14:30 |
SS Barletta Calcio |
- |
Brindisi |
1:4 |
|
|
Kazachstan > Premier Liga 2023
|
|
10:00 |
FK Makhtaaral |
- |
FK Atyrau |
0:1 (0:1)
|
|
12:00 |
FK Okzhetpes |
- |
FK Kyzylzhar |
0:1 (0:1)
|
|
|
Kroatië > 1. HNL 2022/2023
|
|
17:00 |
NK Istra 1961 |
- |
Dinamo Zagreb |
1:0 (0:0)
|
|
|
Liechtenstein > FL 1 Cup 2022/2023 > Halve Finale
|
|
20:00 |
FC Balzers II |
- |
FC Balzers |
0:3 |
|
|
Litouwen > A Lyga 2023
|
|
17:00 |
Banga Gargždai |
- |
FC Džiugas |
2:0 (1:0)
|
|
18:00 |
FK Sūduva |
- |
FK Panevėžys |
0:2 (0:1)
|
|
18:30 |
FK Riteriai |
- |
DFK Dainava |
0:0 (0:0)
|
|
|
Mexico > Liga de Expansión 2022/2023 Clausura
|
|
00:05 |
Coyotes de Tlaxcala |
- |
Venados FC |
1:1 (1:0)
|
|
02:05 |
Pumas Tabasco |
- |
Atlético La Paz |
1:1 (0:1)
|
|
04:05 |
Correcaminos UAT |
- |
Tepatitlán |
2:1 (0:1)
|
|
|
Nederland > B-jun Division 1 2022/2023 Lente
|
|
19:30 |
PSV Eindhoven |
- |
ADO Den Haag |
5:0 (1:0)
|
|
|
Portugal > U23 Liga Revelação 2022/2023 Apuramento Taça Revelação
|
|
16:00 |
CD Mafra |
- |
Leixões SC |
3:3 (1:2)
|
|
|
Rusland > Kubok 2022/2023 > Regions Viertelfinale 2
|
|
13:00 |
Akhmat Grozny |
- |
FK Krasnodar |
0:3 (0:1)
|
|
18:00 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Dinamo Moskou |
4:5 (1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
Rusland > Kubok 2022/2023 > PL Halbfinale
|
|
15:30 |
Krylia Sovetov |
- |
CSKA Moskou |
2:2 (0:0)
|
|
|
Servië > Kup Srbije 2022/2023 > Achtste finale
|
|
15:00 |
Radnički Sremska Mitrovica |
- |
Rode Ster Belgrado |
1:3 (1:1)
|
|
17:00 |
FK Metalac |
- |
FK Čukarički |
0:2 (0:1)
|
|
19:00 |
Spartak Subotica |
- |
FK Napredak |
0:1 (0:1)
|
|
|
Singapore > Premier League 2023
|
|
12:45 |
Albirex Niigata (S) |
- |
Hougang United |
2:0 (1:0) |
|
12:45 |
Lion City Sailors |
- |
Geylang International |
3:0 (2:0) |
|
|
Slovenië > PrvaLiga 2022/2023
|
|
13:00 |
NK Bravo |
- |
NK Maribor |
2:3 (0:3)
|
|
15:00 |
NK Domžale |
- |
NK Radomlje |
1:2 (0:1)
|
|
17:30 |
NK Celje |
- |
Olimpija Ljubljana |
0:1 (0:0)
|
|
|
Slowakije > Slovensky Pohar 2022/2023 > Halve Finale
|
|
18:00 |
AS Trenčín |
- |
Spartak Trnava |
1:2 (0:0)
|
|
|
Turkije > 2. Lig Beyaz 2022/2023
|
|
12:00 |
24 Erzincanspor |
- |
Düzcespor |
0:1 (0:1) |
|
12:00 |
Amed SK |
- |
Nazilli Belediyespor |
3:0 (1:0) |
|
12:00 |
Ankaraspor |
- |
Şanlıurfaspor |
2:0 (0:0)
|
|
12:00 |
Bayburt İl Özel İdare |
- |
Isparta 32 SK |
0:1 (0:1) |
|
12:00 |
Çorum FK |
- |
Afjet Afyonspor |
2:2 (0:0)
|
|
12:00 |
Erokspor |
- |
Somaspor |
0:0 (0:0)
|
|
12:00 |
Inegölspor |
- |
Menemen FK |
2:0 (1:0)
|
|
12:00 |
Sivas Belediyespor |
- |
Bursaspor |
0:2 (0:1)
|
|
12:00 |
Tarsus Idman Yurdu |
- |
Arnavutköy Belediye |
1:9 (1:5)
|
|
|
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2022/2023
|
|
|
Adıyamanspor |
- |
İskenderunspor AŞ |
0:3 Toeg. |
|
|
1461 Trabzon FK |
- |
Diyarbekirspor |
3:0 Toeg.
|
|
12:00 |
Bucaspor 1928 |
- |
Kocaelispor |
1:0 (1:0)
|
|
12:00 |
Balıkesirspor |
- |
Kastamonuspor |
1:1 (0:1)
|
|
12:00 |
Fethiyespor |
- |
Karacabey Belediyespor |
2:0 (0:0) |
|
12:00 |
Kırklarelispor |
- |
Serik Belediyespor |
1:0 (0:0) |
|
12:00 |
Pazarspor |
- |
Etimesgut Belediyespor |
1:1 (1:0) |
|
12:00 |
Sarıyer SK |
- |
Kırşehir Belediyespor |
1:0 (0:0)
|
|
12:00 |
Uşakspor |
- |
Ankara Demirspor |
2:4 (1:2)
|
|
12:00 |
Zonguldak Kömürspor |
- |
Vanspor FK |
0:1 (0:1)
|
|
|
Turkije > A-jun Elit A Ligi 2022/2023 2. Grup
|
|
|
Ümraniyespor |
- |
Yeni Malatyaspor |
3:0 Toeg. |
|
10:00 |
Sivasspor |
- |
Giresunspor |
2:2 |
|
10:00 |
Boluspor |
- |
Trabzonspor |
2:2 |
|
10:00 |
Altınordu FK |
- |
Kasımpaşa SK |
2:1 |
|
10:00 |
Antalyaspor |
- |
Bursaspor |
3:0 |
|
|
Turkije > A-jun Elit A Ligi 2022/2023 1. Grup
|
|
|
Hatayspor |
- |
Gaziantep FK |
0:0 Toeg. |
|
10:00 |
Göztepe |
- |
Fatih Karagümrük SK |
1:0 |
|
10:00 |
Alanyaspor |
- |
İstanbul Başakşehir |
1:1 |
|
10:00 |
Ankaraspor |
- |
Galatasaray |
1:5 |
|
10:00 |
MKE Ankaragücü |
- |
Fenerbahçe |
1:3 |
|
13:00 |
Adana Demirspor |
- |
Kayserispor |
niet gespeeld |
|
|
Zwitserland > Promotion League 2022/2023
|
|
19:00 |
SC Brühl |
- |
FC Bulle |
2:1 (1:1)
|
|