Sigþórsson hoopt Franse overstap te beklinken

Het is een kwestie van tijd voordat Kolbeinn Sigþórsson een contract tekent in Frankrijk. De IJslandse spits van Ajax mag vertrekken uit Amsterdam en Sigþórsson is donderdagmiddag gespot in Nantes, hoogstwaarschijnlijk zijn nieuwe werkgever.
Kolbeinn Sigthorsson, l'attaquant islandais de l'Ajax Amsterdam est arrivé à Nantes http://t.co/4fG9XorZsm pic.twitter.com/0NBeaCYRrB
— OF FC Nantes (@offcnantes) July 2, 2015
De aanvalsleider van Ajax is momenteel de enige selectiespeler van Ajax zonder rugnummer, wat duidt op een aanstaand vertrek. FC Nantes toonde eerder al interesse, maar de Fransen zullen hoogstwaarschijnlijk vandaag de medische keuring uitvoeren.
Hierna kan Sigþórsson een meerjarig contract tekenen bij de middenmoter uit de Ligue 1. Het is nog onduidelijk voor hoeveel jaar de Scandinaviër gaat tekenen in Frankrijk, wel wordt er een transfersom van ongeveer drie miljoen euro genoemd. Ajax gaat na het vertrek van Sigþórsson op zoek naar een nieuwe spits, die samen met Arkadiusz Milik mag vechten om de plek van aanvalsleider in Amsterdam.
