Polen » Puchar Polski 2017/2018 » Programma
Voorronde |
14.07.2017 |
17:00 |
Polonia Środa |
- |
KS ROW 1964 Rybnik |
1:2 (1:0) |
|
15.07.2017 |
|
Polonia Bytom |
- |
Stal Stalowa Wola |
0:3 Toeg. |
|
|
16:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Błękitni Stargard Szczeciński |
0:7 (0:5) |
|
|
17:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Znicz Pruszków |
3:1 (1:1) |
|
|
17:00 |
Warta Sieradz |
- |
OKS Stomil Olsztyn |
4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p. |
|
|
17:00 |
Stal Rzeszow |
- |
Olimpia Zambrów |
7:6 (0:0, 1:1, 2:2) d.p. |
|
|
17:00 |
NKP Podhale |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
0:1 (0:0) |
|
|
17:00 |
ŁKS Łomża |
- |
Bytovia Bytów |
2:4 (1:0) |
|
|
17:00 |
Chełmianka Chełm |
- |
Rozwój Katowice |
1:0 (1:0) |
|
|
17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Olimpia Elblag |
3:1 (2:1, 3:3, 3:3) d.p. |
|
|
18:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Odra Opole |
5:0 (3:0) |
|
|
18:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
GKS Tychy '71 |
0:2 (0:0) |
|
|
18:00 |
Wisła Puławy |
- |
Raków Częstochowa |
3:2 (1:1) |
|
|
18:00 |
Wda Świecie |
- |
Radomiak Radom |
1:3 (0:1) |
|
|
18:00 |
Gryf Słupsk |
- |
MKS Kluczbork |
2:4 (1:1) |
|
16.07.2017 |
11:00 |
Zagłębie Lubin II |
- |
Gryf Wejherowo |
0:1 (0:0) |
|
|
17:00 |
Stilon Gorzow Wielkopolski |
- |
Puszcza Niepołomice |
1:3 (0:2) |
|
|
17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
GKS Bełchatów |
2:6 (2:3) |
|
18.07.2017 |
17:00 |
KSZO Ostrowiec |
- |
Warta Poznań |
3:2 (0:1, 1:1, 1:1) d.p. |
|
|
18:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Polonia Warszawa |
2:0 (1:0) |
|
1e Ronde |
22.07.2017 |
16:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Olimpia Grudziądz |
5:4 (1:2, 2:2, 2:2) d.p. |
|
|
16:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Chojniczanka Chojnice |
1:4 (0:1) |
|
|
17:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Chrobry Głogów |
0:3 (0:2) |
|
|
17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
GKS Katowice |
1:0 (1:0) |
|
|
17:00 |
KSZO Ostrowiec |
- |
FKS Stal Mielec |
0:1 (0:0) |
|
|
17:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
GKS Tychy '71 |
0:1 (0:1) |
|
|
17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Gryf Wejherowo |
2:1 (0:1) |
|
|
17:00 |
Stal Rzeszow |
- |
Miedź Legnica |
1:3 (0:2) |
|
|
17:00 |
Radomiak Radom |
- |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2:4 (0:1, 1:1, 1:1) d.p. |
|
|
17:00 |
Chełmianka Chełm |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0:3 (0:0) |
|
|
17:00 |
Błękitni Stargard Szczeciński |
- |
Bytovia Bytów |
1:2 (0:2) |
|
|
17:00 |
Wisła Puławy |
- |
Pogoń Siedlce |
4:3 (1:0, 1:1, 1:1) d.p. |
|
|
19:00 |
GKS Bełchatów |
- |
Wigry Suwałki |
2:1 (0:0) |
|
23.07.2017 |
19:45 |
Sokół Ostróda |
- |
Stal Stalowa Wola |
2:1 (1:0, 1:1) n.v. |
|
26.07.2017 |
17:30 |
Warta Sieradz |
- |
Sandecja Nowy Sącz |
1:5 (0:2) |
|
|
19:00 |
KS ROW 1964 Rybnik |
- |
Górnik Zabrze |
0:2 (0:1) |
|
2e Ronde |
08.08.2017 |
17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
1:4 (0:1, 1:1) n.v.
|
|
|
17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Górnik Łęczna |
2:1 (2:1)
|
|
|
18:00 |
Wisła Puławy |
- |
Legia Warschau |
1:4 (0:2)
|
|
|
19:00 |
FKS Stal Mielec |
- |
Piast Gliwice |
0:2 (0:1)
|
|
|
19:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1:3 (1:2)
|
|
|
19:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Chrobry Głogów |
1:3 (1:1)
|
|
|
20:45 |
Wisła Kraków |
- |
Wisła Płock |
2:1 (0:0)
|
|
09.08.2017 |
19:00 |
GKS Bełchatów |
- |
Chojniczanka Chojnice |
0:3 (0:0)
|
|
|
19:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Górnik Zabrze |
1:3 (1:0)
|
|
|
19:00 |
Miedź Legnica |
- |
Sandecja Nowy Sącz |
1:2 (1:0)
|
|
|
19:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Lechia Gdańsk |
1:0 (0:0)
|
|
|
19:30 |
GKS Tychy '71 |
- |
KS Cracovia |
1:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
20:00 |
Pogoń Szczecin |
- |
Lech Poznań |
3:0 (2:0)
|
|
|
20:00 |
Zagłębie Lubin |
- |
Jagiellonia Białystok |
2:1 (1:0)
|
|
10.08.2017 |
19:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Korona Kielce |
1:2 (0:0, 0:0) n.v.
|
|
|
20:00 |
Arka Gdynia |
- |
Śląsk Wrocław |
4:2 (0:2, 2:2) n.v.
|
|
Achtste finale |
19.09.2017 |
17:45 |
Bytovia Bytów |
- |
Pogoń Szczecin |
5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
20:45 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- |
Arka Gdynia |
1:2 (1:1, 1:1) n.v.
|
|
20.09.2017 |
17:45 |
Górnik Zabrze |
- |
Sandecja Nowy Sącz |
3:2 (0:0, 2:2) n.v.
|
|
|
20:45 |
Korona Kielce |
- |
Wisła Kraków |
1:0 (0:0, 0:0) n.v.
|
|
21.09.2017 |
15:30 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Legia Warschau |
0:4 (0:1)
|
|
|
20:45 |
KS Cracovia |
- |
Zagłębie Lubin |
0:3 (0:3)
|
|
26.09.2017 |
18:00 |
Chrobry Głogów |
- |
Piast Gliwice |
2:1 (1:1)
|
|
27.09.2017 |
15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
2:1 (0:0)
|
|
Kwartfinale |
24.10.2017 |
20:30 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Górnik Zabrze |
1:3 (0:2)
|
|
25.10.2017 |
18:00 |
Chrobry Głogów |
- |
Arka Gdynia |
0:2 (0:1)
|
|
|
20:30 |
Bytovia Bytów |
- |
Legia Warschau |
1:3 (1:2)
|
|
26.10.2017 |
20:30 |
Zagłębie Lubin |
- |
Korona Kielce |
0:1 (0:1)
|
|
28.11.2017 |
18:00 |
Górnik Zabrze |
- |
Chojniczanka Chojnice |
3:0 (0:0)
|
|
|
20:45 |
Legia Warschau |
- |
Bytovia Bytów |
4:2 (0:1)
|
|
29.11.2017 |
18:00 |
Arka Gdynia |
- |
Chrobry Głogów |
1:1 (1:0)
|
|
|
20:45 |
Korona Kielce |
- |
Zagłębie Lubin |
2:0 (1:0)
|
|
Halve Finale |
03.04.2018 |
18:00 |
Górnik Zabrze |
- |
Legia Warschau |
1:1 (0:0)
|
|
04.04.2018 |
18:00 |
Korona Kielce |
- |
Arka Gdynia |
2:1 (1:0)
|
|
17.04.2018 |
20:30 |
Arka Gdynia |
- |
Korona Kielce |
1:0 (0:0)
|
|
18.04.2018 |
20:30 |
Legia Warschau |
- |
Górnik Zabrze |
2:1 (0:0)
|
|
Finale |
02.05.2018 |
16:00 |
Legia Warschau |
- |
Arka Gdynia |
2:1 (2:0)
|
|